> O školi

Vizija, misija i moto škole

Vizija

Svojim predanim i vrijednim radom i nadalje, kroz motivirajuću međusobnu suradnju, ostvarivati postavljene zadaće i tako ostati škola po mjeri učenika, učitelja i roditelja.

Misija

Tolerirajući razlike i poštujući individualnost svakog učenika: njegove interese, sposobnosti i želje, omogućiti usvajanje znanja i vještina kao temelj cjeloživotnog učenja, vođeni našim motom – „S ljubavlju i voljom u svaki novi dan!“

OŠ Zrinskih Nuštar je matična škola sa dvije četverorazredne područne škole Cerić i Marinci.

ŠKOLSKA GODINA 2016./17.

MATIČNA ŠKOLA

Razredni odjeli

Broj učenika

Broj odjela

Učenika putnika

I – IV

V – VIII

UKUPNO:

PODRUČNE ŠKOLE (Cerić, Marinci):

Razredni odjeli

Broj učenika

Broj odjela

I – IV

63 + 31

5 + 4

V – VIII

UKUPNO:

MATIČNA + PODRUČNE:

Ukupan broj učenika:

Ukupan broj odjela:

PRIZNANJA I PLAKETE

MINISTROVO PRIZNANJE

2000./01. školske godine, među šesnaest osnovnih škola u Republici Hrvatskoj, priznanje za postignute rezultate u redovnoj, izbornoj i dodatnoj nastavi, za uspjehe u nastavku školovanja, za kolektivan i kreativan rad, povezanost škole sa sredinom u kojoj se nalazi te za kulturnu djelatnost škole, dobila je i naša škola, jedina u Vukovarsko-srijemskoj županiji. Svim djelatnicima i učenicima naše škole time je ovaj uspijeh i draži.

Priznanje dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama uručio je dr. Vladimir Strugar, ministar prosvjete, kulture i sporta povodom Svjetskog dana učitelja, 5. listopada 2000. godine u HNK-u u Zagrebu. Na uručenje priznanja išla je ravnateljica, prof. Dobrila Ereš i nekoliko nastavnika.

ZLATNA PLAKETA EKO ŠKOLE

U petak 4. svibnja 2012. u Zagrebu održana je promocija 12. naraštaja EKO škola, i dodjela priznanja i Zelenih zastava već postojećim naraštajima. Naša je škola primila Zlatnu Plaketu Eko-škola, nakon 10 godina aktivnog članstva.

Na svečanoj dodjeli nazočilo je oko 700 sudionika iz svih krajeva Lijepe naše, a u ime naše škole plaketu je primilo izaslanstvo predvođeno ravnateljicom škole Dobrilom Ereš, prof. uz nazočne koordinatore naše  eko-škole Zlatu Šuvaković, Ljerku Benčević i Stanka Leku.

DIJAMANTNA PLAKETA EKO ŠKOLE

Naša je škola nakon 14. godina aktivnog članstva u međunarodnom programu Eko škola, na svečanosti upriličenoj u Zagrebu, 13. svibnja 2016. primila Dijamantnu plaketu.

Na svečanosti su sudjelovali: ravnateljica Dobrila Ereš, te školski koordinatori Ljerka Benčević, Sanja Lovrić i Stanko Leko.

« Kolovoz 2017 »

VREMENICI 2017/2018.