Obavijest - izvođenje nastave na daljinu

Autor: Administrator , 20. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji

Uspostavljena je nastava na daljinu,  a komunikacija se odvija putem Yammera.

Međutim još uvijek ima onih učenika koji se ne pridržavaju dogovorenih pravila. Obveza svakog učenika je da redovito prati objavu razrednika i predmetnih učitelja za taj dan, a svoju nazočnost nastavi  dokazuje lajkom na objavu te izvršavanjem postavljenih zadataka i slanjem zadaće.

Imamo situacije da određeni učenici i roditelji nisu shvatili ozbiljno ovakav oblik nastave stoga ćemo morati sukladno tome i postupati.

Svi koji svoju nazočnost nastavi ne potvrde lajkom, ne odrade postavljene zadatke i zadaće za taj dan, razrednik i predmetni učitelj smatrati će da učenik nije prisustvovao nastavi te će se shodno tome i postupati.

Molimo roditelje da potiču i prate učenike te surađuju i komuniciraju s razrednikom kako bi zajednički riješili sve probleme s kojima se susrećemo.

Za sve nejasnoće i dodatna pojašnjenja pišite vašem učitelju, na način da kliknete na REPLY ispod njegove objave za taj dan (ne pišite nove članke (postove) u virtualnoj učionici kako ne biste zagušivali prostor i time stvarali manju preglednost važnih informacija.

Također vas molimo da budete razumni i odgovorni te ne puštate djecu na druženje u većim skupinama (školsko igralište) kako bi spriječili moguće pojavljivanje i širenje virusa u našoj Općini.

#ostanidoma

Puno zdravlja svima vama i uspjeha u praćenju nastave na daljinu.

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"

« Srpanj 2020 »