OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE- IZOSTANCI

Autor: Sanela Čuljak, 23. 3. 2020.

Dragi roditelji i učenici,
u ovoj novonastaloj situaciji u kojoj se još uvijek svi pokušavamo snaći podsjećam vas da je obaveza učenika redovito pohađati nastavu, odgovorno izvršavati svoje školske obaveze te ispunjavati upute učitelja, stručnih suradnika i ravnatelja. To znači da ste i u ovom periodu održavanja online nastave dužni svakodnevno (izuzev vikenda) biti aktivni unutar virtualne učionice te se truditi pravovremeno izvršavati sve svoje obaveze, aktivnosti i zadatke koje dobivate od učitelja. Važno je da objave učitelja označite oznakom like. Svaka neaktivnost vodi se kao izostanak s nastave te ga je potrebno opravdati.
Razumijemo da katkad imate problema prilikom spajanja na mrežu i da nemate svi adekvatne uvjete za ostvarivanje online nastave. Stoga ovim putem, molim roditelje i učenike da mi se putem mail sanelaculjak2@gmail.com jave ukoliko postoje poteškoće prilikom izvršavanja obaveza i redovnog pohađanja online nastave.

Ostanite u svojim kućama i čuvajte se jer nam je zdravlje na prvom mjestu!

Vaša pedagoginja
Sanela Čuljak