UPISI U 1.RAZRED- PREGLED U ŠKOLSKOJ MEDICINI
Autor: Sanela Čuljak, 19. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Od 25. svibnja 2020. godine počinju pregledi za upis u prvi razred u Školskoj medicini. Termine ste dobili telefonskim putem. Pregledi će se održati u Školskoj medicini, na adresi Zvonarska 57e, Vinkovci.

Popis dokumentacije koju je potrebno dostaviti e-poštom 3 dana prije termina pregleda nadležnom školskom liječniku:

1.Upitnik s anamnestičkim podacima koji ispunjava roditelj (Upitnik za roditelje u prilogu)

2.Preslike cjepne iskaznice ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona

3. Popis dodatne dokumentacije ukoliko postoji (povijest bolesti u slučaju kroničnog oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, eventualno mišljenje predškolske ustanove o vrtića razvojnim aspektima djeteta ovisno o kronološkoj dobi)

Mail na koji se dostavlja tražena dokumentacija: kristina.milorad@zzjz-vsz.hr

Ukoliko niste u mogućnosti poslati mail, traženu dokumentaciju možete donijeti na pregled u svome terminu.

Bitno je držati se točnog termina pregleda zbog epidemiološke situacije.

Nakon sistematskog pregleda djeca će se cijepiti protiv ospica, zaušnjaka, rubeole i dječje paralize putem dva cjepiva (MMR vaxPro i Imovax Polio)

Laboratorijske pretrage se trenutno ne obavljaju niti stomatološki pregledi. Ukoliko ste prije obavili stomatološki pregled priložite zubnu putovnicu.

Prilikom pregleda, dozvoljena je pratnja samo jednog roditelja koji mora nositi masku i rukavice. Djeca ne moraju nositi masku i rukavice.

Ukoliko Vam ne odgovara Vaš termin ili imate pitanja vezana za pregled nazovite Školsku medicinu na sljedeće brojeve:

0912700034,

U prilogu se nalaze izjave koje je potrebno ispuniti.

UPITNIK_ZA_RODITELJE.docx (20.99 KB)
IZJAVA.docx (12.90 KB)