preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

 > Naslovnica
Vijesti

Županijsko natjecanje iz fizike za osnovne i srednje škole

Autor: Niko Grgić, 9. 3. 2017.

U srijedu 8. ožujka u našoj školi  je održano županijsko natjecanje iz fizike za osnovne i srednje škole. Natjecanju je pristupilo 22 učenika osmoga razreda,  20 učenika I razreda SŠ, 7 učenika II razreda SŠ, 5  učenika III razreda SŠ i 4 učenika IV razreda SŠ.

Kao i uvijek do sada na natjecanju je vladalo pozitivno ozračje uz ugodno druženje mentora za vrijeme dok su učenici rješavali zadatke.

                          

U  povjerenstvu za osnovnu školu  bili su : Niko Grgić – predsjednik povjerenstva

                                                                Ivana Ljevnaić, prof – član ,

                                                                Marijan Janjić, prof. - član

                                                                Tomislav Tuškan, prof. – član

                                                                Toni Hutz, prof. – član

                                                                Vedran Menđušić, prof.   - član

                                    

Budući da je naša škola bila domaćin natjecanja, objavljujemo postignute rezultate za osnovne škole do 10. mjesta, a za srednje škole do 4. mjesta.

Napomena: Rezultati su privremeni, konačne rezultate i tablice poretka objavit će  
                   Državno povjerenstvo za natjecanje iz fizike.

Osnovnoškolski natjecatelji su ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Iva Nera Čačić, OŠ Antun Gustav Matoš - Vinkovci
  2. mjesto: Leonard Lukačević, OŠ Mitnica
  3. mjesto: Mate Marošević, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
                 Lucija Kunac, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
                 Jakov Šlafhauzer, OŠ Mitnica
  4. mjesto: Isidora Lazić, OŠ Borovo
  5. mjesto: Borna Stjepić , OŠ Ivana Kozarca - Županja
  6. mjesto: David Matej Vnuk , OŠ Ivana Gorana Kovačića - Vinkovci
                Ana Čović, OŠ Ivana Mažuranića - Vinkovci
  7. mjesto: Davor Maljković, OŠ Vladimira Nazora – Vinkovci
                Barbara Sabljak, OŠ Dragutina Tadijanovića - Vukovar              
  8. mjesto: Lucija Iživkić, OŠ August Cesarec – Ivankovo
  9. mjesto: Danijel Lučić, OŠ Antun i Stjepan Radić - Gunja
  10. mjesto: Lucija Radovanović, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
     

Iz naše škole  sudjelovali su:

Matea Marošević, učenica 8a razreda- osvojila treće mjesto, mentor  Niko Grgić

Lucija Kunac, učenica 8a razreda- osvojila treće mjesto, mentor  Niko Grgić

Lucija Radovanović , učenica 8b razreda- osvojila deseto mjesto, mentor Niko Grgić 

Ivor Dakić učenik 8c razreda- osvojio dvanaesto  mjesto, mentor Vedran Menđušić, prof.

 

U povjerenstvu za srednje škole  bili su : Josip Krpan, prof. –predsjednik povjerenstva

Karolina Dvojković, prof. – član

Dobrila Hemetek, prof. – član

 Ivan Švaganović , prof.- član

 Anita Karaban, prof – član

Željko Božić, prof. - član

Učenici I razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate :

  1. mjesto: Vladimir Pezo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Petar Škrobo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Iva Šuker,  Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  4. mjesto: Josip Stjepanović,  Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci

Učenici II razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Mihael Miličević, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Marko Tunić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Marko Budimir, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci
  4. mjesto: Mirko Mačešić, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci

Učenici III razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Stjepan Bićanić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  2. mjesto: Luka Šimić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  3. mjesto: Ivan Herkvi, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci
  4. mjesto: Gabrijela Škrabo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
    Učenici IV razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:
  1. mjesto: Dorian Wild, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Jelena Janjić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Marko Anđić, Gimnazija Vukovar
  4. mjesto: Luka Namačinski, Gimnazija Vukovar

Iskrene čestitke svim učenicima koji su sudjelovali na županijskom  natjecanju i njihovim učiteljima mentorima. Posebna čestitka učenicima koji su postigli najbolje rezltate u svojim kategorijama.

 

                                      




Sigurnost djece na internetu

Misliš kako znaš sve o sigurnosti na internetu?

      

NEMOJ ŠUTJETI O PROBLEMIMA - POTRAŽI POMOĆ!


UPISI U SREDNJU
JUBILARNI LOGOTIP ŠKOLE

MOJA ŠKOLA EKO ŠKOLA

Anketa
Kraj školske godine!




Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

PISANE PROVJERE ZNANJA

VREMENICI 2016/17.

2. polugodište

MŠ Nuštar PN

MŠ Nuštar RN

PŠ Cerić

PŠ Marinci

1. polugodište

MŠ Nuštar

PŠ Cerić

PŠ Marinci

Raspored zvonjenja

SIGURNIJE NA INTERNETU

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

      TERMINI

Oglasna ploča
Poveznice
CMS za škole logo
Osnovna škola Zrinskih Nuštar / Zrinskog 13, HR-32221 Nuštar / os-zrinskih-nustar.skole.hr / zrinus@os-zrinskih-nustar.skole.hr
preskoči na navigaciju