preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

 

11. SJEDNICA 27.10.2017.

10. SJEDNICA 9.10.2017.

9. SJEDNICA 29.9.2017.

8. SJEDNICA 12.9.2017.

5. SJEDNICA 17.7.2017.

4. SJEDNICA 27.6.2017.

3.SJEDNICA 7.6.2017

2.SJEDNICA 24.5.2017.

KONSTITUIRAJUĆA SJEDNICA 22.5.2017.

 

13. ožujka 2017. OBAVIJEST O PROVOĐENJU IZBORA ZA ŠO

 


Koliko je sati?

 

 

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

MOJA ŠKOLA EKO ŠKOLA

Raspored zvonjenja

 

 

JUBILARNI LOGOTIP ŠKOLE

UPISI U SREDNJU
PISANE PROVJERE ZNANJA

VREMENICI 2018/2019.

1. polugodište

MŠ Nuštar RN

MŠ Nuštar PN

PŠ Cerić

PŠ Marinci

Prijevoz učenika

    

SIGURNIJE NA INTERNETU

Radno vrijeme

Priloženi dokumenti:
RV17 18-1.docx

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

   

Oglasna ploča
Poveznice
CMS za škole logo
Osnovna škola Zrinskih Nuštar / Zrinskog 13, HR-32221 Nuštar / os-zrinskih-nustar.skole.hr / zrinus@os-zrinskih-nustar.skole.hr
preskoči na navigaciju